O firmie

nasz cel

Nasz cel

Celem naszej firmy jest bycie liderem w zakresie techniki diamentowej. Tym samym chcemy dostarczać klientom rozwiązań w pełni realizujących ich zapotrzebowania. Dlatego też staramy się nieustannie podnosić kwalifikacje naszej kadry pracowniczej, a do wykonywania zadań wykorzystywać tylko najlepszy sprzęt i narzędzia. Chcemy, aby efekty naszej pracy były ciągle najwyższej jakości. Staramy się jednocześnie rozwiązywać wszelkie możliwe problemy naszych klientów. Dzięki temu budujemy zaufanie, a zadowoleni z naszej pracy klienci polecają nas kolejnym. To pozwala nam realizować kolejne zlecenia, z których zarówno klienci, jak i my, jesteśmy dumni.

Co robimy?

Co robimy?

Kilkuletnie funkcjonowanie na rynku sprawiło, że wyspecjalizowaliśmy się w technice diamentowej. Wykorzystujemy ją do oferowania usług takich jak: cięcie betonu, cięcie żelbetu, a także wiercenie w betonie. To nie jedyne punkty naszej oferty, ale stanowiące jej podstawę. Oprócz tego w katalogu wykonywanych przez nas usług znajduje się cięcie ścian i stropów np. pod drzwi, okna, wentylację lub instalacje; cięcie posadzki betonowej zbrojonej, szlifowanie betonu, frezowanie betonu, cięcie nawierzchni, iniekcja ciśnieniowa. W ramach działalności staliśmy się również profesjonalistami w takich pracach jak: wklejanie kotew i prętów, wiercenie pod kotwy, wiercenie otworów pod instalacje, wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi oraz wzmacnianie konstrukcji betonowych.

Naszą misją jest

Naszą misją jest

Misją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie techniki diamentowej. Podejmujemy działania, aby nasza oferta była w pełni kompleksowa. W przeciągu ostatnich lat wyspecjalizowaliśmy się w technice diamentowej, zdobywając niezbędną wiedzę i umiejętności, które poparte są doświadczeniem. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli realizować swoje ambicje w tym zakresie, a jednocześnie podnosić swoje kwalifikacje. Wykorzystujemy do swoich prac jedynie najlepszy dostępny na rynku sprzęt oraz narzędzia, dzięki którym jesteśmy precyzyjni w działaniu.

Nasi klienci

Szukasz firmy z doświadczeniem?

Sprawdź nasze portfolio i przekonaj się, z kim dotychczas pracowaliśmy.

Skorzystaj z darmowej wyceny prac.

Darmowa wycena
realizacji

Prześlij nam kilka szczegółów dotyczących Twojej inwestycji, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie darmową wycenę. Poznasz koszt realizacji zadania i będziemy mogli rozpocząć współpracę!

Zamawiam bezpłatną wycenę

Realizacje

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji.

Dane firmy:

Chcesz nam zadać pytanie?

Zapraszamy do kontatu

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Formularz kontaktowy >

Dane firmy:

Michtop Technika Diamentowa

E-mail: biuro@michtop.pl
Telefon: +48 880 958 204

Chcesz nam zadać pytanie?
Zapraszamy do kontatu

Nasi specjaliści odpowiedzą na
Twoje pytania.