Cięcie betonu

Bezpyłowe i bezpieczne cięcie dowolnej grubości materiałów konstrukcyjnych i budowlanych w rożnego rodzaju podłożach o głębokości do 800mm.


Co to jest cięcie betonu?

Beton jest niezwykle twardym i odpornym materiałem na czynniki atmosferyczne czy mechaniczne. Niewątpliwe zalety budowlane betonu jednak bardzo utrudniają jego obróbkę mechaniczną – cięcie betonu, a w szczególności cięcie żelbetu czy cięcie betonu zbrojonego. Cięcie betonu jest wykonywane specjalnymi piłami i służy tworzeniu otworów okiennych, na drzwi, szczelin dylatacyjnych, kanałów wentylacyjnych, otworów i linii pod instalacje elektryczne, gazowe, wodne czy kanalizacyjne.

Jest to precyzyjna praca, wymagająca specjalistycznego sprzętu, dlatego usługi cięcia należy więc zlecić takiemu wykonawcy jak nasza firma.

Oferujemy usługi:

 • cięcie betonu,
 • cięcie żelbetonu,
 • cięcie betonu na mokro,
 • cięcie betonu bezpyłowe i bez wibracji,
 • cięcie obrzeży betonowych.
Cięcie betonu Warszawa

Gdzie wykorzystujemy cięcie betonu?

Obsługujemy usługi jako podwykonawca dużych deweloperów, wspomagamy firmy budowlane, remontowe oraz na życzenie klientów indywidualnych. Swoje usługi realizujemy przy różnych inwestycjach, typu:

 • metro – mamy niezbędne doświadczenie w budowie 2 linie metra w Warszawie,
 • hale widowiskowo-sportowe,
 • stadiony,
 • inwestycje budowlane – domy wielorodzinne, osiedla jednorodzinne,
 • budynki użyteczności publicznej – administracja, szkoły, przedszkola,
 • centra handlowe, parkingi, parki, place zabaw.

Realizujemy usługi cięcia betonu w niemal każdej inwestycji budowlano-remontowej. Na podstawie projektu budowlanego dokonujemy przesunięć lub wykonania nowych otworów okien, drzwi, tworzymy linie pod instalacje, przyłącza.

Dokonujemy cięcia betonu na nowoczesnych i nowopowstających skrzyżowaniach, wiaduktach betonowych lub podlegającym remontom. Możemy stworzyć otwór pod nową posadzkę w sklepie, galerii, stadionie czy parkingu.

Bezpyłowe i ciche cięcie betonu – bez wibracji

Nasze usługi są nie tylko szerokie, ale również precyzyjne i komfortowe dla klienta. Wykonujemy cięcia betonu na mokro, bezpyłowe cięcie czy cięcie betonu bez wibracji. Dzięki specjalnym technikom cięcia z użyciem wody i odkurzacza nie roznosi się pył podczas prac. Dlatego np.: adaptacja parkingu podziemnego czy nowych biur przebiega bezproblemowo i nie dokucza pracownikom biurowca. Dodatkowo brak pyłu powoduje, że nie unosi się w powietrze i nie zanieczyszcza korytarzy, biur. Cięcie jest schludne, bezpieczne dla zdrowia, a przede wszystkim komfortowe dla otoczenia.

Zalety cięcia betonu

Przez wykonanie nowych otworów lub przesunięciu starych możemy skorygować błędy wykonawcze projektu budowlanego, nie naruszając konstrukcji nośnej budynku. Jest to wielka oszczędność czasu i finansów dla firmy budowlanej i inwestora. Cięcie betonu umożliwia od podstaw przeprowadzenie instalacji elektrycznej, oświetleniowej, gazowej nieuwzględnionej w projekcie, co ułatwia adaptację projektu budowlanego. Cięcie betonu umożliwia także adaptacje już istniejących, remontowanych pomieszczeń. Przez stworzenie otworów pod okna i drzwi można zaadaptować nowe powierzchnie biurowe np.: z magazynów, co obniży koszty wynajmu lokali w drogich biurowcach. Dodatkowo cięcie betonu chowa wszelkiego typu instalacje, okablowanie, rury. Umieszczone wewnątrz betonowego otworu zostają zatynkowane lub obłożone elewacją. Budynek, wnętrze zyskuje nienaganną estetykę, a rury czy wiszące kable nie psują unikatowej stylizacji.

Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych typu cięcie betonu piłą diamentową, ręczną czy jezdną. Na wyposażeniu mamy najlepszy sprzęt i fachowców do jego obsługi. Precyzyjnie i terminowo wykonany zlecone na prace cięcia betonu.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Omówimy temat współpracy, czyli zakres usług, cenę, czas realizacji i podpiszemy stosowną umowę na podstawie stworzonego kosztorysu.

Cięcie betonu Warszawa

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny cięcia betonu lub innej naszej usługi w Warszawie lub na terenie całej Polski.

Wypełnij poniższy formularz w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Podaj nam jak najwięcej szczegółów. Skontaktujemy się z Tobą, aby zadać Ci kilka pytań, które są konieczne na tym etapie i pomocne w przygotowaniu wstępnej wyceny.

Czym jesteś zainteresowany/a?


Jesteś zainteresowany naszymi usługami cięcia betonu lub wiercenia w betonie?

Usługi techniką diamentową wykonujemy dla firm z Warszawy. Istnieje również istnieje również mozliwość realizacji w innych miastach Polski oraz na terenie Niemiec.

Do­łącz do wielu za­do­wo­lo­nych klien­tów już teraz!

Kontakt

Zaufali nam