Cięcie betonu

Wykonujemy cięcia techniką diamentową w różnego rodzaju podłożach – cięcie stropów, cięcie płyt żelbetowych, cięcie ścian ceglanych, cięcie zbrojonego betonu, cięcie nawierzchni betonowych i asfaltowych.

Oferujemy ciecie betonu i żelbetu w Warszawie oraz na terenie całej Polski.

Wykonujemy otwory okienne, drzwiowe oraz wentylacyjne, jak również poszerzamy otwory okienne i drzwiowe w ścianach i sufitach.

Cięcie betonu techniką diamentową pozwala na wycinanie otworów o ściśle określonych wymiarach. Możliwe jest cięcie nawierzchni prostopadle do powierzchni oraz pod różnym kątem. Metodę cięcia techniką diamentową wykorzystuje się zarówno w istniejących już budynkach podczas prac remontowych, jak również w obiektach nowo powstających.

Cięcie betonu piłami

Cięcie precyzyjne betonu (ścian, stropów, schodów) wykonujemy piłami listwowymi firmy Hilti do głębokości 70 cm.
Cięcie posadzek wykonujemy piłami jezdnymi elektrycznymi oraz spalinowymi firmy Tyrolit.

W miejscach trudno dostępnych cięcia wykonywane są piłami ręcznymi firmy Shtill.

Cięcie w budynkach mieszkalnych wykonywane jest techniką diamentową bezpyłową. Gromadzony przez tarczę pył chłodzony jest wodą, która następnie zbierana jest przez odkurzacz przemysłowy.


Cięcie betonu piłami ręcznymi

W zależności od ciętego elementu, jak i dysponowania prądem czy wodą na danym obiekcie lub w przypadku cięcia w miejscu trudno dostępnym piły ręczne sprawdzają się rewelacyjnie. W takich miejscach piły tarczowe nie są możliwe do zastosowania ze względu na swoje gabaryty.

Piły ręczne wykorzystywane są do ciecia w betonie, żelbecie, cegle, oraz innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie.

Dysponujemy piłami ręcznymi zarówno spalinowymi, jak i elektrycznymi.

Cięcie betonu piłami jezdnymi

Piły jezdne mają szerokie zastosowanie w cięciu posadzek oraz innego podłoża poziomego wykonanego z różnego rodzaju materiału. Możliwe jest cięcie nawierzchni betonowych, ceglanych, żelbetowych, asfaltowych oraz innych.

Cięcie betonu piłami tarczowymi

Piły tarczowe wykorzystywane są do ciecia w betonie, żelbecie, cegle, oraz innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie.

Maksymalna grubość przecinanych elementów piłami tarczowymi wynosi 80 cm.

Cięcie betonu piłami ściennymi

Piły ścienne pozwalają na wycinanie oraz poszerzanie otworów okiennych oraz drzwiowych w betonie, żelbecie, cegle oraz innych materiałach stosowanych w branży budowlanej. Za pomocą  pił ściennych możliwe jest wycinanie otworów o precyzyjnych wymiarach.

Piły ścienne mają szerokie zastosowanie w wycinaniu otworów drzwiowych i okiennych, wycinaniu stropów pod klatki schodowe, wycinaniu kanałów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług cięcia betonu. Posiadamy bardzo dużą ilość profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowaną kadrę. Nasz zespół cieszy się dużym uznaniem klientów. Pracowaliśmy na wielu budowach - mniejszych i również tych większych. Potrafimy się dostosować do potrzeb naszych klientów i wykonać usługę szybko i bezproblemowo. 

Jesteś zainteresowany naszymi usługami cięcia betonu?

Pracujemy dla Klientów z całej Polski. Ostatnio realizowaliśmy zlecenia w takich miastach jak: Warszawa, Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Radom, Piaseczno, Siedlce, Legionowo, Glinojeck

Do­łącz do wielu za­do­wo­lo­nych klien­tów już teraz!

Kontakt

Zaufali nam