Cięcie betonu

Oferujemy profesjonalne cięcie betonu techniką diamentową.

Mamy ogromne doświadczenie w wycinaniu fragmentów konstrukcji oraz precyzyjnym przygotowaniu przejść pod nowe instalacje. Zajmujemy się modyfikacjami konstrukcji ścian i stropów na różnego typu obiektach. Obsługujemy duże budowy oraz wspieramy prace wyburzeniowe.

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z darmowej wyceny. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm budowlanych, które pracują na obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, handlowych i biurowych. Współpracujemy również z firmami drogowymi, zakładami wodociągów i kanalizacji, instalatorami systemów wentylacji, techniki grzewczej i sanitarnej oraz innymi firmami i osobami prywatnymi z całej Polski.

Wykonujemy cięcia betonu techniką diamentową w różnego rodzaju podłożach – cięcie stropów, cięcie płyt żelbetowych, cięcie ścian ceglanych, cięcie zbrojonego betonu, cięcie nawierzchni betonowych i asfaltowych.

Oferujemy ciecie betonu i żelbetu w Warszawie oraz na terenie całej Polski.

Wykonujemy otwory okienne, drzwiowe oraz wentylacyjne, jak również poszerzamy otwory okienne i drzwiowe w ścianach i sufitach.

Cięcie betonu na mokro techniką diamentową pozwala na wycinanie otworów o ściśle określonych wymiarach. Możliwe jest cięcie nawierzchni prostopadle do powierzchni oraz pod różnym kątem. Metodę cięcia techniką diamentową wykorzystuje się zarówno w istniejących już budynkach podczas prac remontowych, jak również w obiektach nowo powstających.

Cięcie betonu zbrojonego to nasza profesja. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług precyzyjnego cięcia betonu. 

Cięcie betonu piłami

Cięcie betonu (ścian, stropów, schodów) wykonujemy piłami listwowymi firmy Hilti do głębokości 70 cm.
Cięcie posadzek wykonujemy piłami jezdnymi elektrycznymi oraz spalinowymi firmy Tyrolit.

W miejscach trudno dostępnych cięcia wykonywane są piłami ręcznymi firmy Shtill.

Cięcie w budynkach mieszkalnych wykonywane jest techniką diamentową bezpyłową. Gromadzony przez tarczę pył chłodzony jest wodą, która następnie zbierana jest przez odkurzacz przemysłowy.


Cięcie betonu piłami ręcznymi

W zależności od ciętego elementu, jak i dysponowania prądem czy wodą na danym obiekcie lub w przypadku cięcia w miejscu trudno dostępnym piły ręczne sprawdzają się rewelacyjnie. W takich miejscach piły tarczowe nie są możliwe do zastosowania ze względu na swoje gabaryty.

Piły ręczne wykorzystywane są do ciecia w betonie, żelbecie, cegle, oraz innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie.

Dysponujemy piłami ręcznymi zarówno spalinowymi, jak i elektrycznymi.

Cięcie betonu piłami jezdnymi

Piły jezdne mają szerokie zastosowanie w cięciu posadzek oraz innego podłoża poziomego wykonanego z różnego rodzaju materiału. Możliwe jest cięcie nawierzchni betonowych, ceglanych, żelbetowych, asfaltowych oraz innych.

Cięcie betonu piłami tarczowymi

Piły tarczowe wykorzystywane są do ciecia w betonie, żelbecie, cegle, oraz innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie.

Maksymalna grubość przecinanych elementów piłami tarczowymi wynosi 80 cm.

Cięcie betonu piłami ściennymi

Piły ścienne pozwalają na wycinanie oraz poszerzanie otworów okiennych oraz drzwiowych w betonie, żelbecie, cegle oraz innych materiałach stosowanych w branży budowlanej. Za pomocą  pił ściennych możliwe jest wycinanie otworów o precyzyjnych wymiarach.

Piły ścienne mają szerokie zastosowanie w wycinaniu otworów drzwiowych i okiennych, wycinaniu stropów pod klatki schodowe, wycinaniu kanałów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług cięcia betonu. Posiadamy bardzo dużą ilość profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowaną kadrę. Nasz zespół cieszy się dużym uznaniem klientów. Pracowaliśmy na wielu budowach - mniejszych i również tych większych. Potrafimy się dostosować do potrzeb naszych klientów i wykonać usługę szybko i bezproblemowo. 

Bezpyłowe cięcie betonu Warszawa

Jesteśmy specjalistami od cięcia betonu. Nasi klienci często powierzają nam takie podłoża jak: stropy, płyty żelbetowe, ściany, beton zbrojony, nawierzchnie betonowe i asfaltowe, płyty drogowe.

Zobacz co możemy Ci zaproponowa:

  • Cięcie betonu na mokro,
  • Cięcie betonu piłami,
  • Cięcie betonu piłami ręcznymi,
  • Cięcie betonu piłą łańcuchową,
  • Cięcie betonu i asfaltu piłami jezdnymi,
  • Cięcie betonu piłami tarczowymi,
  • Cięcie betonu piłami ściennymi,
  • Cięcie ścian betonowych Warszawa.

Zajmujemy się również wycinaniem otworów pod instalacje, okna i drzwi.

Cięcie betonu Warszawa

Cięcie cian i stropów

Cięcie cian i stropów

Wycinanie ścian i stropów to dosyć ciężkie zadanie, które wymaga bardzo dużego doświadczenia. Nasz doświadczony zespół oszacuje możliwości oraz w bezpieczny sposób usunie fragment konstrukcji betonowej.

Do cięcia ścian i stropów wykorzystujemy głównie piły listwowe i tarczowe. Umożliwia to nam na wycięcie betonu pod dowolnym kątem. Zastosowanie techniki cięcia betonu na mokro umożliwia nam zachowanie wysokiej precyzji.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny cięcia betonu lub innej naszej usługi w Warszawie lub na terenie całej Polski.

Wypełnij poniższy formularz w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Podaj nam jak najwięcej szczegółów. Skontaktujemy się z Tobą, aby zadać Ci kilka pytań, które są konieczne na tym etapie i pomocne w przygotowaniu wstępnej wyceny.

Czym jesteś zainteresowany/a?


Jesteś zainteresowany naszymi usługami cięcia betonu lub wiercenia w betonie?

Usługi techniką diamentową wykonujemy dla firm z Warszawy. Istnieje również istnieje również mozliwość realizacji w innych miastach Polski oraz na terenie Niemiec.

Do­łącz do wielu za­do­wo­lo­nych klien­tów już teraz!

Kontakt

Zaufali nam